Ninja tábor se spaním

Foto: KUNG FU by HSCP
Web   Telefon
5600Kč / kurz
6-14let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Proč se válet doma, když můžete zažít pořádnou akci a dobrodružství? Klub HSCP si připravil pro děti od 6let, týden nabitý zábavou, sportem, akcí, ale i strategickými a logickými hrami. O celý tábor se stará Mistr Fu-Lang a tým HSCP – vymýšlí nejen program, ale starají se i o to, aby děti měly vše potřebné od stravy, pitného režimu, hygieny až po dostatek odpočinku. Tábor probíhá v Uhříněvsi v Centrále klubu, kde se také přespává, tudíž nemusíte děti odvážet a přivážet. Tábor probíhá ve dnech 01.07.2019 - 07.07.2019 a druhý termín je 15.08. - 21.08.2019.

Děti se hned po příjezdu promění v bojovníky ninja a stanou se součástí příběhu. Pro děti ,ketré nebyly na předešlých táborech, jistě nebude problém se začlenit a do této tématiky bez problému zaplout. Děti bojují proti zlu, bojují za dobro, splňují úkoly, mají spoustu her a zábavy, cvičení, musí zapojit logické a strategické myšlení a mnoho dalšího.

Veškeré informace naleznete v odkazu níže, nicméně nebojte se nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

https://hscp.cz/index.php/nabizime-co/tabory

Fotografie z přechozích táborů naleznete na našcich FB stránkách :)

https://www.facebook.com/sebeobranahscp/

KUNG FU by HSCP:

Nabízím individuální i skupinovou výuku sebeobrany dětí a dospělých. Zajišťujeme také pronájem prostorů, provádíme dechová cvičení a věnujeme se i poradenství ohledně fyzické kondice, rovnováhy, postavy a dalších.

Místo konání:

Nad Volyňkou 981/15, 10400 Praha 10 - Uhříněves

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky