KEYBOARD FUN KEY 1 - P10 Horní Měcholupy

Foto: Hudební škola Yamaha - Hudba pro radost
Web   Telefon
2800Kč / pololetí
8-99let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Hudební možnosti keyboardu jsou téměř neomezené. Program Fun Key nabízí rozsáhlý repertoár skladeb a řadu příležitostí, jak tyto skladby s využitím technických a zvukových možností keyboardu hudebně vyjádřit.

Série šesti dílů učebnice Fun Key obsahuje více než 500 skladeb. Součástí učebnic jsou CD s hudebními doprovody. Kromě toho jsou skladby k dispozici i online ve výukovém systému Flowkey, jehož kombinace notového záznamu, videa a hudebního doprovodu nabízí jedinečné možnosti pro domácí opakování.
Důraz je v tomto programu kladen na:

zvládnutí širokého repertoáru různých hudebních stylů
rozvoj kreativních schopností jako jsou harmonizace, aranžování a improvizace
orchestrální souhru

Hudební škola Yamaha - Hudba pro radost:

Hudební školy YAMAHA působí po celém světě a patří se svými 700.000 žáky a 20.000 učiteli k největším organizacím svého druhu. Vznikly v Japonsku v roce 1954, od roku 1967 fungují v Německu a od roku 1994 působí v České a Slovenské republice. Zásada Hudební školy YAMAHA zní: "Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!"

Dnešní nabídka Hudební školy YAMAHA představuje široké spektrum vyučovacích oborů pro děti již od 4 měsíců, mládež, dospělé i seniory. Obsáhlé vyučovací koncepty a metody, odpovídající věku dětí, umožňují, aby právě otevřená „vývojová časová okna" byla optimálně využita.

Mladiství i dospělí mohou prostřednictvím rozmanitých nástrojů uskutečnit svá přání z jakýchkoli hudebních žánrů od baroka po rock.

Již po desetiletí je naším heslem "Učení je radost".

Naše webové stránky: www.skolayamaha.cz
Náš Facebook: www.facebook.com/hudebnikurzy

Místo konání:

Veronské nám. 595, 10900 Praha 10 - Horní Měcholupy

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky