Tanečky pro děti 4-9 let - přípravka TK DanceTime

Foto: TK DanceTime
Web   Telefon
Od 1600Kč / pololetí
4-9let
PO 17:00 - 17:45
Ještě máme volno
Každé pondělí od 3.2.2020 do 12.5.2020
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Kroužek pro děti 4-9 let, který dává smysl. Děti se při něm nejen hýbají, ale rozvíjejí naplno svůj potenciál, Tanec je přirozenou součástí každého z nás – zapojujeme při něm obě hemisféry, vede k rozvoji komunikaci mezi partnery a v neposlední řadě učí tanečníky zdravému držení těla. Vaše děti to nejen bude bavit, ale odejdou z našeho kurzu nabiti novými zkušenostmi.
Během pololetí se budou děti věnovat pohybové průpravě včetně výuky základů latinsko-amerických a standardních tanců. Pestrost výuky obohatíme zábavnou rozvičkou s prvky baletu a moderny. Na závěr pololetí proběhne hodina pro rodiče. Kurz obsahuje celkem 14 lekcí.
Nejste si jisti, zda-li Vaše dítě by již patřilo do této skupiny? Nejsnazší, jak to poznat je přijít a vyzkoušet. Pocit dítěte je jasným signálem, zda-li to bude fungovat.

Pro děti, které se budou chtít věnovat tanci naplno máme připraveno pokračování již pod křídly tanečního klubu TK DanceTime, kde tančí junioři a dospělí ověnčeni již mnohými tituly a oceněními. Pod vedením bývalých mistrů republiky ve standardních i latinsko-amerických tancích.
První -zkušební lekce je jen za 100Kč. Platba v hotovosti na místě.

TK DanceTime:

Tanec pro všechny

V přístupu ke klientům můžeme zaručit laskavý a empatický přistup, který jsme si, jak věříme, během studií pedagogiky a psychologie vypěstovali a osvojili. Proto nám vždy udělá radost, když jsme svědky toho zázračného momentu prvních opravdových tanečních krůčku a prvních rozzářených oči,
“že se to povedlo”.

Začínající či mírně pokročilé páry tvoří podstatnou část naší klientely a naše lekce by jim neměly suplovat “klasické taneční“, které jsou především společenskou událostí.

Naše lekce oproti tomu nabízejí:

1. možnost efektivní a především individuální práce, kdy se Vám bude věnovat výhradně jeden lektor
2. záruku rychlých pokroků při vylepšování či osvojování si tanečních kroků
3. časovou flexibilitu a flexibilitu při výběru tanečního sálu, který většinou nabízí potřebné soukromí

Místo konání:

Českolipská 373/27, 19000 Praha 9 - Střížkov

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky