Všeobecná sportovní příprava

Foto: Studio Fascinace
Web   Telefon
1900Kč / kurz
4-6let
Bohužel, tento kurz nemá žádné volné termíny
Nevadí, podívejte se na nabídku dalších kurzů.
Jiné kurzy

Popis kroužku / kurzu:

Všeobecná sportovní příprava pro děti je hravý sportovní program pro děti od 4 do 6 let.

V dětech je podporován všestranný pohybový rozvoj. Ideální pro děti, které nejsou jednostranně vedeni k vrcholovému a jednotvárnému pohybu a sportu. Všeobecná sportovní příprava je ideální pro jakýkoliv následující sport. Děti jsou rozvíjeny všestranně, což pomáhá nejen později ve sportu, ale podporuje snahu naučit se účelně pohybovat a rozvíjet pohybovou inteligenci.

Cvičení probíhá bez rodičů.

Kurz 10 lekcí za 1 900 Kč / (1 lekce 220 Kč - bez zakoupení celého kurzu)

Přihlášky naleznete zde https://fascinace-praha.isportsystem.cz/#ui-tabs-3
Parkování ZDARMA

Studio Fascinace:

Studio Fascinace vziklo v roce 2011 a orientuje se na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízíme jak populární aktivity jako jsou ZUMBA, YOGA, PILATES, ale i FLOWTONIC, FITBALL a třeba i BALET pro děti. Věnujeme se i cvičení pro seniory.

CÍLEM NAŠEHO PROJEKTU JE SPOKOJENOST A NALEZENÍ SMYSLUPLNÉHO TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU.

U nás si přijdou na své všichni od 3 do 100 let. Je to možné. Lepší než trávit čas návštěvou obchodních center je přijít si zacvičit, odreagovat se, relaxovat a to vše s cílem pobavit se, objevit nové přátele, udržet se v kondici a případně redukovat váhu. Jsme tu abychom vám zprostředkovali tuto možnost. Maminky, otcové, babičky i dědové, nevíte co s dětmi když si chcete zacvičit? Náš projekt na to myslí. Děti mohou během vaší pohybové aktivity, ať už je to Zumba, Bosu, Pilates, fitball, flowtonic posilovací cvičení pro těhotné, seniory, posílení pánevního dna nebo relaxovat při masáži, mohou se vaše děti i s kamarády, zabavit se cvičením, angličtinou s tancem nebo v dramatickém kroužku.

Místo konání:

Újezd 450/40, 11800 Praha 1 - Malá Strana

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky