Kresba a malba pro Mládež / 10-14 let

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
3269Kč / trimestr
10-14let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Hledáte pro Vaše děti umělecké vyžití, relax po škole nebo přípravu k talentovým zkouškám? V tom případě je tento kurz právě pro ně!

Co se v rámci kurzu naučíte?

Během totoho kurzu jsou studenti seznámeni se základními uměleckými technikami a tématy, naučí se základy linky, stavbu obrazu, kompozici, barevnost.... najdou si svůj styl stínování a seznámí se s dalšími základy výtvarného umění, které jsou třeba, aby se v kresbě a malbě posunuli dál. Mladší členové kurzu budou vedeni kreativní cestou a vyzkoušejí si s ostatními různé techniky kresby a malby.

Přibližný program kurzu

Předpokládá se střídání různých technik kresby a malby dle kreativního zadání lektora.

Kresba - tužka, uhel, suchý pastel

Malba - tempera, akvarel, akryl


Účel kurzu a proč si vybrat právě tento kurz?

Účelem tohoto kurzu je vyzkoušení a osvojení různých technik kresby a malby, aby měl student představu, co konkrétní technika obnáší - použití materiálů + realizace kresby či malby dle zadání a s pomocí lektora.

Kurz probíhá v malé skupince max. 6 studentů, přičemž se lektor může soustředit na každého studenta zvlášť


Výsledek kurzu

Výstupem je základní znalost různých technik kresby a malby, na základě které se student rozhodne, která technika mu sedí a baví jej nejlépe a ve které se bude chtít dále zdokonalovat. Popřípadě může student konzultovat své práce a připravovat se tak na přijímací zkoušky na umělecké školy, či si postupně vytvářet své portfolio podle zadání konkrétních škol.

Výtvarný kurz tohoto typu je také zážitkem a zároveň slouží jako skvělý odpočinek a výborná změna od všechních školních dní.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro mládež ve věku 10-14 let / úplné začátečníky či mírně pokročilé v kresbě a malbě.

Kurz trvá 11 lekcí.

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky