Foukací harmonika.

Foto: Jan Průcha
Web   Telefon
400Kč / kurz
8-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Učíme se podle tabulatur, sluchu a podle nahrávek které pořizuji každému na míru, aby bylo studium efektivní. Učíme se nutnou hud.teorii, ale nebojte, není to tak zlé :) Hodně hrajeme dohromady s kytarou, abychom to uměli "pořádně rozjet" Občas nahrajeme něco ve studiu pro zpětnou vazbu a na památku. Jsem k dispozici na telefonu pro krátkou konzultaci, když žák narazí nanějaký problém. Učím i on-line, ale pouze když to jinak nejde. Lekce trvá 60 minut. Učíme se na diatonické harmoniky (10 dírek - Například Hohner Special 20) laděné v C dur.

Jan Průcha:

VÝUKA HUDBY & ROZVOJ OSOBNOSTI DĚTÍ

Od roku 2004 vedu akce, jejichž náplní je kvalitní výuka hudby a rozvoj zdravého vztahu dítěte k sobě a ke světu. Učím hru na kytaru, foukací harmoniku, malé kreativní muzikanty kteří mají hlubší zájem o kompozici a práci ve studiu vedu cestou komplexnějšího vzdělávání, nebo pracuji se skupinami dětí a rodičů v rámci programů školek, škol a dalších institucí. Jsem členem Muzikoterapeutické asociace České republiky a lektorem klubu Notička při PKF. Věnuji se také kompozici hudby pro děti.

Pokud chcete být informování o plánovaných akcích a novinkách, prosím sledujte mou FB stránku https://www.facebook.com/rozvojosobnostideti, nebo kdykoli zavolejte. HP :)

Místo konání:

U vysočanského pivovaru 703/7, 19000 Praha 9 - Vysočany

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky