Akustická kytara

Foto: Jan Průcha
Web   Telefon
400Kč / kurz
8-99let
Termín dohodou
Ještě máme volno
Konkrétní termín si domluvíte přímo s organizátorem kroužku / kurzu. Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Cílem výuky na kytaru je VKUSNĚ zahrát táborovou klasiku: Nedvědi, Greenhorns, Ryvola, Mládek, Werich, atd... Pro děti od osmi let a dospělé. Učíme se nutnou hud.teorii abychom přečetli zápisy ve zpěvnících a rozuměli fungování muziky. Hodně hrajeme a zpíváme dohromady abychom získali návyk hrát. Nahráváme abychom měli objektivní kontrolu nad svými pokroky. Občas nahrajeme něco ve studiu pro radost a na památku. Lekce trvá 60 minut. Problematické věci natočíme na video, aby se žákům lépe cvičilo a práce byla efektivní.

Jan Průcha:

VÝUKA HUDBY & ROZVOJ OSOBNOSTI DĚTÍ

Od roku 2004 vedu akce, jejichž náplní je kvalitní výuka hudby a rozvoj zdravého vztahu dítěte k sobě a ke světu. Učím hru na kytaru, foukací harmoniku, malé kreativní muzikanty kteří mají hlubší zájem o kompozici a práci ve studiu vedu cestou komplexnějšího vzdělávání, nebo pracuji se skupinami dětí a rodičů v rámci programů školek, škol a dalších institucí. Jsem členem Muzikoterapeutické asociace České republiky a lektorem klubu Notička při PKF. Věnuji se také kompozici hudby pro děti.

Pokud chcete být informování o plánovaných akcích a novinkách, prosím sledujte mou FB stránku https://www.facebook.com/rozvojosobnostideti, nebo kdykoli zavolejte. HP :)

Místo konání:

U vysočanského pivovaru 703/7, 19000 Praha 9 - Vysočany

Partneři:


© 2020 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky