Kreativní kresba a malba

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
5599Kč / trimestr
14-99let
PO 18:00 - 20:30
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé pondělí od 11.4.2022 do 4.7.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Udělejte si chvíli čas jen na sebe a rozviňte s námi své kreativní myšlení! Neostýchejte se udělat první krok a oprostěte se od obav z neúspěchu.

Večerní kurz: Každé PO 18:00 - 20:30

Co se v rámci kurzu naučíte?

Důležité je, kromě pracovních postupů, se především učit výtvarně myslet. Jednotlivé tahy, směry, hmota, perspektiva, barva a jejich vzájemné vztahy.

Snaha neudělat chybu a udělat dílo "pěkné" často představují blok, kvůli němuž si lidé, kteří se chtějí naučit kreslit a malovat, uzavírají dveře do technik opravdu proniknout, vyvíjet se a zdokonalit.

U tužky, uhlu, pastelu, akvarelu, akrylu i oleje lze nalézt mnohé společné a v jiných ohledech je každý z těchto výtvarných nástrojů výjimečný, vhodnější pro dané vyjádření než druhý. To vše a mnohé další budete postupně v rámci tohoto kurzu objevovat.

Přibližný program kurzu

Předpokládá se střídání různých technik kresby a malby dle kreativních zadání lektora.

Kresba - tužka, uhel, suchý pastel
Malba - akvarel, akryl, olejomalba

Lektorem tohoto kurzu je: Mgr. MgA. Martin Vlček

Účel kurzu a proč si vybrat právě tento kurz?

Účastníci kurzu si vyzkouší a procvičí kresbu a malbu s důrazem na osvojení základních technik s ohledem na osobnost jednotlivých studentů a jejich pokročilost. Výuka je flexibilní.

Kurz probíhá v malé skupince max. 7 osob, přičemž se lektor může soustředit na každého studenta zvlášť. Jistě bude také obohacující, pohybovat se ve skupince osob, které mají podobný zájem jako Vy.

Výsledek kurzu

Výstupem je základní znalost různých technik kresby a malby, na základě které se student rozhodne, která technika mu sedí a baví jej nejlépe a ve které se bude chtít dále zdokonalovat.

Především se však budeme snažit ve Vás zažehnout jiskru a touhu i nadále volně tvořit a inspirovat Vás, aby Vás výtvarné umění bavilo a naplňovalo.

Pro koho je kurz určen?

Kurz Kreativní kresby a malby je určen pro začátečníky i pokročilé v kresbě či malbě, kteří se nechtějí zaměřit pouze na klasickou kresbu a malbu.

Večerní kurz: Každé PO 18:00 - 20:30
Cena - 5.599,- Kč
Délka kurzu: 12 lekcí
V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky ke kresbě a malbě!
Lekce se konají 1x týdně

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky