ATELIÉR KROUŽEK, výtvarná přípravka nejen na talentové zkoušky

Foto: Ateliér Kroužek
Web   Telefon
6600Kč / pololetí
10-15let
PO 16:30 - 18:30
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé pondělí od 7.2.2022 do 27.6.2022
Poznámka: Termín je vhodný pro děti ve věku 10 - 15 let. Ateliér - Vlkova 23, Praha 3.
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Pro všechny, kteří se chtějí aktivně chystat na talentové zkoušky a potřebují pomoci a poradit v kresbě a malbě, s výběrem prací a rozšířením portfolia.
Kurz se zaměřuje na přípravu uchazečů o studium na výtvarné střední školy nebo gymnázia s výtvarným zaměřením.
Budeme se zde věnovat n zadáním z talentových zkoušek, studijní kresbě podle předlohy, trénování perspektivy, stínování, anatomie, součástí kurzu budou i individuální konzultace s lektorkou a výběr domácích prací do portfolia.

Tento náš kurz je oproti našim ostatním kroužkům delší - dvouhodinový a s menší kapacitou (max. 4 děti) ve skupině, aby se lektorka mohla věnovat ještě více individuálně každému z dětí.

Kurz je vhodný pro děti už od 10 let, protože čím dříve děti začnou s aktivní přípravou, tím lépe :-).

Ateliér Kroužek:

První výtvarné kroužky pro děti jsme založili v roce 2009 v Brně Židenicích s názvem Ze školy do ateliéru, od té doby se kroužky několikrát po Brně stěhovaly, měnily název i spolupráci s jinými umělci.
Nejvíce se ateliér rozvíjel v prostorách v Králově Poli v Brně ve spolupráci s Hankou Linhartovou, která ateliér převzala a vede jej dodnes. V současnosti společně pořádáme například příměstské tábory.
Od roku 2017 provozujeme ateliér v Modřicích u Brna, který už nese současný název Ateliér Kroužek a vede jej Lenka Kamínková.

Ateliér v Praze otevřela Lenka Kamínková ve spolupráci s Bárou Pertlovou (dříve Kamínkovou) a Michaelou Bachoríkovou na Žižkově v roce 2015. Ten už měl jméno Ateliér Kroužek. Tento ateliér se už také stěhoval, ale jen v rámci Žižkova, kterému jsme stále věrni. Kroužky zde vede Bára Pertlová.

Místo konání:

Vlkova 821/23, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky