nový ZÁŽITKOVÝ VÝTVARNÝ KURZ pro dospělé

Foto: Ateliér Kroužek
Web   Telefon
4900Kč / kurz
18-99let
ÚT 19:00 - 21:00
Ještě máme volno
Každé úterý od 26.10.2021 do 11.1.2022
Poznámka: Zápis je možný kdykoliv během školního roku až do naplnění kapacity.
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

PROČ zážitkový?

Tento kurz je vhodný PRO KAŽDÉHO KDO HLEDÁ TVŮRČÍ RELAX a to nezávisle od vstupních zručností a zkušeností v umělecké tvorbě.

Hlavní roli zde hraje VAŠE VNITŘNÍ TOUHA si po náročných dnech v práci odpočinout a zregenerovat se, strávit čas při pozitivním účinku umění, který s sebou přináší zábavu, objevování vlastního stylu a sebe samého, zapojováním smyslového vnímání při tvoření.

Tyto zážitkové hodiny budou VAŠÍM ČASEM V ATELIÉRU, kde se společně setkáme u šálku čaje nebo kávy a na základě kolektivního nebo individuálního rozhovoru s lektorkou objevíme Váš "šálek kávy" v oblasti umění.

Zaměříme se na VAŠE POTŘEBY!
Dáme Vám PROSTOR, abyste mohli pracovat zcela volně na Vámi zvoleném námětu, ale také jsme připraveni Vám pomoci pokud vlastní námět ještě hledáte, v ateliéru budou k dispozici umělecké reprodukce a zajímavé fotografie pro možnost malování podle předlohy, a RÁDI VÁS PROVEDEME celým procesem tvorby obrazu od jeho začátku až do konce.

Naším cílem je Váš DOBRÝ POCIT z malování či kreslení.

V ateliéru je k dispozici ZÁKLADNÍ VÝTVARNÝ MATERIÁL V CENĚ a to například: jedno malířské plátno, papíry, tužky, uhly, rudky, pastel, olejový pastel, temperové a akvarelové barvy.
Jiný materiál jako další malířská plátna, olejové a akrylové barvy už v ceně nejsou, ale můžete si jej do ateliéru přinést.

Celý kurz má 11 lekcí a začínáme 26. 10. 2021.
Kurz povede naše nová lektorka Mgr. art EMA STASOVÁ v úterý 19:00-21:00.

Ateliér Kroužek:

První výtvarné kroužky pro děti jsme založili v roce 2009 v Brně Židenicích s názvem Ze školy do ateliéru, od té doby se kroužky několikrát po Brně stěhovaly, měnily název i spolupráci s jinými umělci.
Nejvíce se ateliér rozvíjel v prostorách v Králově Poli v Brně ve spolupráci s Hankou Linhartovou, která ateliér převzala a vede jej dodnes. V současnosti společně pořádáme například příměstské tábory.
Od roku 2017 provozujeme ateliér v Modřicích u Brna, který už nese současný název Ateliér Kroužek a vede jej Lenka Kamínková.

Ateliér v Praze otevřela Lenka Kamínková ve spolupráci s Bárou Pertlovou (dříve Kamínkovou) a Michaelou Bachoríkovou na Žižkově v roce 2015. Ten už měl jméno Ateliér Kroužek. Tento ateliér se už také stěhoval, ale jen v rámci Žižkova, kterému jsme stále věrni. Kroužky zde vede Bára Pertlová.

Místo konání:

Žerotínova 1742/54, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2021 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky