Adventní workshopy 2021

Foto: Ateliér Kroužek
Web   Telefon
Od 250Kč / lekce
4-99let
NE 15:00 - 17:00
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každá neděle od 28.11.2021 do 19.12.2021
Poznámka: Přihlásit se můžete jen na některé termíny dle výběru.
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Každou adventní neděli v 15-17 hodin můžete přijít do našeho ateliéru tvořit ve vánočním duchu.

Workshopů se můžou účastnit děti i dospělí – takže klidně celá rodina ????. Můžete se jich zúčastnit jen Vy sami a užít si to jako svou tvořící chvilku, nebo přivést děti tak jako na kroužek a nebo můžete přijít společně a užít si to spolu jako společný adventní čas při tvoření :-), to je jen na Vás...

Můžete se těšit na tyto Adventní workshopy:

1. Adventní neděli 28. 11. - Vánoční DEKORACE. Budeme tvořit vánoční ozdoby na stromek a dekorace do našeho adventního domova z různých materiálů (například přírodniny, drátky, korálky a další...

2. Adventní neděli 5. 12. - Vánoční PŘÁNÍ a PF 2022 – Vlastnoručně si je vytvoříme technikou kolorované perokresby.

3. Adventní neděli 12. 12. - OBRAZ jako vánoční DAR – budeme malovat obraz akrylem na plátno, který můžete darovat jako originální dar. Můžete si donést vlastní nápady, obrázky či fotky, které si chcete namalovat nebo můžete využít v ateliéru připravené podklady jako inspiraci pro Váš obraz.

4. Adventní neděli 19. 12. - Vánoční BALÍCÍ PAPÍR – aby i obaly byly originální, tak si vyrobíme vzorovaný papír grafickou technikou. Vyrobíme si ručně formu - matrici s vlastním dekorem. Akrylovou barvou pak natiskneme pomocí jednoduchých grafických technik motivy, které se nemusí mechanicky opakovat, takže každý dar může být zabalený do jiného vzoru nebo v jiné barevnosti.

Cena za 1., 2., a 4. workshop je : 250 Kč / děti a 450 Kč dospělí, za 3. workshop je cena: 350 Kč / děti a 550 Kč dospělí.

Kapacita je omezena, proto je nutné si místo předem rezervovat.: https://atelierkrouzek.cz/praha/prihlaska/

Těším se na Vás!

Ateliér Kroužek:

První výtvarné kroužky pro děti jsme založili v roce 2009 v Brně Židenicích s názvem Ze školy do ateliéru, od té doby se kroužky několikrát po Brně stěhovaly, měnily název i spolupráci s jinými umělci.
Nejvíce se ateliér rozvíjel v prostorách v Králově Poli v Brně ve spolupráci s Hankou Linhartovou, která ateliér převzala a vede jej dodnes. V současnosti společně pořádáme například příměstské tábory.
Od roku 2017 provozujeme ateliér v Modřicích u Brna, který už nese současný název Ateliér Kroužek a vede jej Lenka Kamínková.

Ateliér v Praze otevřela Lenka Kamínková ve spolupráci s Bárou Pertlovou (dříve Kamínkovou) a Michaelou Bachoríkovou na Žižkově v roce 2015. Ten už měl jméno Ateliér Kroužek. Tento ateliér se už také stěhoval, ale jen v rámci Žižkova, kterému jsme stále věrni. Kroužky zde vede Bára Pertlová.

Místo konání:

Žerotínova 1742/54, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2021 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky