Impresionisté Olejem

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
1350Kč / kurz
14-99let
NE 9:30 - 14:30
Ještě máme volno
Každá neděle od 12.6.2022 do 12.6.2022
Žádost o rezervaci   →
NE 9:30 - 14:30
Ještě máme volno
Každá neděle od 14.8.2022 do 14.8.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Co se v rámci jednodenního kurzu naučíte?

Pomůžeme Vám pochopit, jak lze vnímat svět přírody očima impresionisty, jak vyjádřit pocity z toho, co sami vnímáte a zjistíte, že jedna a tatáž věc může být vnímána různými lidmi odlišným způsobem...... volné zachycení okamžiku, který se již neopakuje je jistě zážitkem, který budete chtít zopakovat. Začátečníci se naučí základy olejomalby a zapracování do formátu, pokročilí již mohou rozvíjet své vjemy a nechat se unášet tvorbou samotnou.

Pro koho je kurz určen?

Tento umělecký směr je nenáročný pro začínající výtvarníky. Zkušenější kreslíři a malíři zase rádi využijí jeho volnosti a svobody.

Co si vzít s sebou na kurz?

Fotografickou předlohu - barevný tisk alespoň o velikosti A4 (lépe A3). Předloh si raději přineste více - spolu s lektorem pak vyberete tu nejvhodnější. Ideální jsou krajinné motivy, avšak záleží na Vás, který z impresionistů Vás uchvátil nejvíce. Pokud se Vám zadaří přijít na kurz bez předlohy, nevěšte hlavu, nabídneme Vám na výběr z možností v našem ateliéru.

Vezměte si s sebou nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvami. Pokud Vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme Vám čistý oděv našeho ateliéru. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré potřebné pomůcky ke kresbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném atelieru!

Cena ( Jednodenní workshop / 5hodin)
1.350,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky
V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky k malbě - barvy i plátno!
Místo konání workshopu: Kroftova 392/8, Praha 5 Smíchov


PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky