Základy kresby I. - 1 denní intenzivní kurz

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
1399Kč / kurz
14-99let
SO 10:00 - 16:00
Ještě máme volno
Každá sobota od 9.7.2022 do 9.7.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Co se v rámci kurzu naučíte?

Dozvíte se základní principy a techniky kresby, ale také užitečné návody a triky, jak se naučit co nejrychleji a nejpřesněji kreslit. Seznámíte se s různými kreslicími médii, naučíte se uvolnit ruku při kresbě, budete kreslit studii různých objektů, naučíte se správně stínovat, správně zobrazit světlo a stín a mnohé další.

Kresba tužkou, kresba uhlem, kresba rudkou či křídou

Vyučující: MgA. Adam Panáček

Pro koho je kurz určen?

Kurz je sestaven především pro ty, kteří nemají s kreslením žádné zkušenosti a chtěli by je získat. Je vhodný také pro mírně pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit a oprášit základy či se poradit s lektorem o dalších kresebných postupech. Pokračovat lze dále v obtížnějších cvičeních na kurzu: Základy kresby II.

Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pohodlný oděv. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré potřebné pomůcky ke kresbě Vám budou k dispozici v našem Výtvarném ateliéru!

Cena ( 6 hodin )
1.399,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky (V ceně jsou zahrnuty veškeré výtvarné pomůcky!)
Místo konání workshopu: Kroftova 392/8, Praha 5 Smíchov
Tento workshop můžete věnovat i formou našeho dárkového poukazu!

PŘIJĎTE VE DVOU NEBO V CELÉ SKUPINCE! ZAPLATÍTE MÉNĚ! - pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz, podle počtu zájemců a volných míst Vám sdělíme aktuální cenu po skupinové slevě.

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky