TECHNIKY KRESBY A MALBY

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
5629Kč / trimestr
14-99let
PO 17:40 - 20:10
Ještě máme volno
Termín již probíhá, ale ještě máme volno. Cenu vám upravíme podle počtu zbývajících lekcí.
Každé pondělí od 11.4.2022 do 4.7.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Co se v rámci kurzu naučíte?

Během tohoto kurzu jsou studenti seznámeni se základními uměleckými technikami a tématy, naučí se základy linky, stavbu obrazu, kompozici, barevnost.... najdou si svůj styl stínování a seznámí se s dalšími základy výtvarného umění, které jsou třeba, aby se v kresbě a malbě posunuli dál.

Vyzkoušíte si studijní kresbu, kresbu Zátiší, Krajiny, Portrétu či figury ad. Lektor s Vámi rád zkonzultuje i Vaše domácí výtvarné práce, popřípadě další Vaše návrhy podmětů ke kresbě či malbě.

Přibližný program kurzu - průřez technikami kresby a malby

Kresba - tužka, uhel, suchý pastel
Malba - akvarel, akryl, olejomalba

Účel kurzu a proč si vybrat právě tento kurz?

Účelem tohoto kurzu je vyzkoušení a osvojení různých technik kresby a malby, aby měl student představu, co konkrétní technika obnáší - použití materiálů + realizace kresby či malby dle zadání a s pomocí lektora.

Kurz probíhá v malé skupince max. 6 lidí, přičemž se lektor může soustředit na každého studenta zvlášť. Jistě bude také obohacující, pohybovat se ve skupince osob, které mají podobný zájem jako Vy.

Výsledek kurzu

Výstupem je základní znalost různých technik kresby a malby, na základě které se student rozhodne, která technika mu sedí a baví jej nejlépe a ve které se bude chtít dále zdokonalovat.

Během lekcí si odnesete domů několik výtvarných prací, které sami v ateliéru vytvoříte pomocí rozdílných technik, avšak především si odnesete zkušenost, která Vás v kresbě a malbě posune dále a dá Vám výborný základ a jistotu pro Vaši další práci. Výtvarný kurz tohoto typu je také zážitkem a zároveň slouží jako skvělý odpočinek a výborná změna od všedních záležitostí.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé v kresbě či malbě

Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pracovní oděv, který si popřípadě můžete potřísnit barvou. Pokud vám to nevyjde, nevadí, zapůjčíme vám oděv našeho ateliéru. V průběhu kurzu vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Veškeré potřebné pomůcky ke kresbě a malbě vám budou k dispozici v našem výtvarném ateliéru!

Počet Lekcí v kurzu - 12 lekcí
1 lekce trvá 2,5 hodiny
Cena - 5.629,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky
V ceně jsou zahrnuty veškeré pomůcky ke kresbě a malbě!
Lekce se konají 1x týdně
Přihlášky jsou již otevřeny, zaberte si své místo včas!

Pro více informací nás kontaktujte prosím na info@ateliermontmartre.cz.

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky