Land Art, aneb tvoříme v přírodě

Foto: Atelier Montmartre
Web   Telefon
500Kč / kurz
12-99let
NE 11:00 - 15:00
Ještě máme volno
Každá neděle od 5.6.2022 do 5.6.2022
Žádost o rezervaci   →

Popis kroužku / kurzu:

Pojďme společně přenést umění z interiérů ven a vytvořme umění přímo v krajině!

Land-Art neboli EarthArt reflektuje vztah člověka k přírodě. Může být monumentálních či jen drobných rozměrů. Tato tvorba má sice díky počasí i materiálům pomíjivý charakter, přesto je však skvělým prostředkem k odreagování se a odpočinku od všedních dní trávených ve městě.

Co v rámci jednodenního kurzu budeme tvořit?

Naším vyjadřovacím prostředkem bude země, písek, kamení, listí, větve apod. materiál, který nám v daném období příroda nabídne ke hraní. V žádném případě ji nebudeme nijak poškozovat! Můžeme tvořit různé obrazce v neomezeném prostoru a vytvářet je na velkých plochách, dle toho, na jaké místo se spolu vydáme.
Lektorka LandArtu Vám poví něco z historie tohoto směru a představí Vám slavná díla. Práce v přírodě může probíhat samostatně nebo ve skupinkách. Poté se práce společně zdokumentují.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé výtvarníky, kteří mají vztah k přírodě. Kurz není věkově omezen, vezměte s sebou své rodiče, prarodiče či děti.. jistě ocení změnu v přírodě a společně trávený čas v tvořivém duchu.

Co si vzít s sebou na kurz?

Nejlépe pohodlný oděv a obuv do přírody, pití a svačiny do batůžku a pokud máte možnost, přibalte si i fotoaparát. V případě nevhodného počasí nabídneme náhradní termíny kurzu.

Cena ( Jednodenní workshop / 3,5hodin)
500,- Kč při bezhotovostní platbě na účet Ateliéru po potvrzení Vaší přihlášky
Tento workshop můžete věnovat i formou našeho dárkového poukazu!

Atelier Montmartre:

VÝTVARNÉ KURZY PRO DĚTI

Kurz malování pro děti je zaměřen na rozvoj jejich fantazie a výtvarného projevu jejich pocitů. Vaše děti v našem Ateliéru najdou skvělý prostor pro tu správnou podporu jejich tvořivosti. Svěřte je do rukou profesionálů a mladého kolektivu, který je zahrne spoustou her a zábavy.

Místo konání:

Kroftova 392/8, 15000 Praha 5 - Smíchov

Partneři:


© 2022 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky