BeachService

BeachService:

Beachvolejbal je komplexní sport, ve kterém nejsou důležité jen tvrdé údery a fyzická síla, ale také taktika a psychika.

Naší motivací je snaha zlepšit stávající situaci v beachvolejbalu v českém prostředí. Zabýváme se školením trenérů (v současné době jich máme odchovaných 15) a vytvářením metodiky. Téměř každý víkend pořádáme akce. Máme zkušenosti s pořádáním turnajů od amatérské po profesionální úroveň. Organizujeme večerní, denní, víkendové a týdenní kempy v ČR i zahraničí. Jednou z našich priorit je umožnit dětem a mládeži sportovat v přátelské atmosféře. Naše know-how jsme zdokonalovali po dobu 6 let. Nedávno jsme se začali zajímat i o další plážové sporty (beach fotbal, plážová kopaná, beach házená, beach tenis).

Od letní sezóny působíme ve 4 areálech. Naší snahou je navázat spolupráci se stávajícími areály a investovat do výstavby hal, což by umožnilo trénování po celých 12 měsíců pro členskou základnu, kterou vytváříme. Pro partnerské areály zprostředkováváme manažery, trenéry a organizátory.
Web
Zavolat

Adresa:

U památníku 1900, 13000 Praha 3 - Žižkov

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky