Move Studio 123

Foto: Move Studio 123

Move Studio 123:

Move Studio 123 bylo založeno v únoru 2013. Naším cílem bylo vybudovat prostor, kde se bude cítit dobře celá rodina, stejně jako každý jednotlivec. Nabídku cvičení a volnočasových aktivit neustále rozšiřujeme a upravujeme dle přání vás samotných. Dnes můžete vyslat své děti na kroužky aikida, ping-pongu, fly jógy, sebeobrany Krava Maga, Zumby Kids a další, nebo si sami přijít zacvičit na Pilates, Zumbu, jógu, Balantes, SM systém nebo Bosu. A ani to není vše. Máme třeba i taneční pro páry nebo sebeobranu pro ženy. Kromě pravidelných hodin pořádáme také workshopy, výtvarné dílny a divadélka pro vaše děti. Studio je možné si i pronajmout na narozeninové oslavy.

V areálu, kde se studio nachází, byly dříve prostory továrny, díky kterým máme vysoké stropy a veliká okna, které dávají tělocvičně příjemnou vzdušnost. Okolí je ale velmi klidné, už dlouho tu nehlučí žádné stroje. Čas před či po cvičení, nebo pokud třeba zrovna čekáte na vaše cvičící děti, můžete využít pro sebe a posedět si v přilehlém prostoru třeba nad šálkem dobré kávy či čaje.

A proč se Move Studio jmenuje 123? Možná i proto, že stačí nasednout na autobus 123 a přijet až k nám. Tak co, nezkusíte to také?
Web
Zavolat

Adresa:

Naskové 1100/3, 15000 Praha 5 - Košíře

Partneři:


© 2019 Kroužkuj.cz, s.r.o. | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Obchodní podmínky